Hafriyat İşleri

31 Ocak 2022

Hafriyat inşaat alanında kullanılan kazı işlemlerinin yapılmasıdır. İnşaat sektöründe çok önemli bir yer tutmakta olan hafriyat büyük iş makinaları ile yapılabilmektedir. Hafriyat yapımında ekskavatör, greyder, kepçe ve loder gibi büyük iş makineleri kullanılmaktadır. Karayolu ve demiryolu yapımında, tarla ıslahı çalışmaları ve tünel açma gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Hafriyat Bizim İşimiz

Biz, İzmir Torbalı’da inşaat sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuş bir firmayız. Hafriyat ise vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler arasında yer almaktadır. Doğal ortamlarda yapılması gereken karayolu, demiryolu, köprü ve tünel gibi çalışmaları yapabilmek için doğal ortamda bulunan taş, kaya, toprak zemini ıslah çalışmaları yapmak gerekmektedir. Hafriyat çalışmaları belli aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamalar ise şunlardır;

Sert zemini yumuşatma aşaması, doğal ortamda bulunan sert ve taşlaşmış toprakların yumuşatılması işlemidir.

Kırma aşaması, kaya ve taşların kırılmak suretiyle ufaltılmasıdır.

Taşıma aşaması ise yumuşatılan ve kırılan taş, toprak ve kayaların taşınma işlemidir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler arasında yer alan hafriyat hizmetleri büyük iş makineleri kullanılarak yapılmaktadır. İnsan gücünü aşan bazı işlerin yapımını kolaylaştırmak için kullanılan iş makinaları aynı zamanda zamandan tasarruf etmemizi de sağlamaktadır. Herkesin bildiği gibi hafriyat çeşitli aşamalardan oluşmaktadır ve her aşamasında ayrı özelliği olan iş makinaları kullanılmaktadır. Firmamız bünyesinde hafriyat aşamalarında kullanılmak üzere son sistem ve modern iş makineleri mevcuttur. Bünyemizde çalışmakta olan profesyonel ekip ve son sistem ekipmanlarımızla her türlü hafriyat işlerini güvenle yaptırabilirsiniz.


İlgili İçerikler

Tel Çit Tel örgü
Atatürk mahallesi 1542 sokak no 14 kat iki 2 Torbalı / İZMİR
05387226740
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2022 Yılmaz Çit  Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Sentez Web.